Tepelná čerpadla a klimatizace pro Vás

Ukázka funkčnosti klimatizace a tepelného čerpadla na reálné instalaci.

+420 777 246 084

Klimatizace Toshiba

 

Klimatizace Toshiba – kvalita za dobrou cenu

Toshiba se už více než 60 let zaměřuje na výzkum a vývoj inovačních klimatizačních systému. Velký důraz je kladen na kvalitu, která se neopomíjí ani v těch nejmenších detailech. Pokud se tedy rozhodnete pro klimatizace Toshiba, získáte skutečně hodnotný produkt, který v mnohém své konkurenty převyšuje.

Ekologické řešení pro každého

Klimatizace Toshiba jsou navíc šetrné k přírodě, a to již při zmíněném vývoji. Ten je samozřejmě v souladu se všemi právními předpisy. Přitom je ale také snaha, z vlastní iniciativy Toshiby, přírodu co nejméně poškodit nebo nalézt řešení, která životnímu prostředí naopak prospívají.

Ohled na ekologii se pak projevuje také v používání klimatizace. Toshiba z velké části vyvíjí produkty ve svém vývojovém středisku. Ty jsou pak mimo jiné charakteristické tím, že při správné instalaci nedochází k úniku chladiva a nevniká tak záporný vliv na životní prostředí. Navíc po skončení jejich životního cyklu je možná plná recyklace.

Komfortní a zdraví prospěšné

Klimatizace Toshiba přispívají k většímu pohodlí všude, kde jsou instalovány. Při jejich používání je možné regulovat v místnostech teplotu, jak se vám zlíbí. A kromě toho také zachycují různé nečistoty, které se ve vzduchu objevují. Díky svému kvalitnímu provedení navíc pochytí i malé částice jako bakterie nebo nepříjemné zápachy. Účinnost je tedy vskutku maximální!

Každá klimatizace Toshiba je složena z mnoha komponentů, které jsou sladěny tak, aby poskytovaly co nejlepší výsledek. Mezi hlavní principy přitom patří zejména spolehlivost, vysoká flexibilita použití, mimořádně úsporný provoz, čistota vzduchu, nízká hlučnost a jednoduchá ovladatelnost.

Pokud tedy hledáte výrobek, který zpříjemní a zkvalitní váš život, máte skvělou možnost si takový pořídit. Klimatizace Toshiba jsou tady pro vás.

Nabízíme 2 základní typy klimatizací od firmy Toshiba.

Model Toshiba RAS

Model klimatizace Toshiba RAS je určený do bytů a rodinných domů

Model Toshiba RAV

Model klimatizace Toshiba RAV je určený do kanceláří či komečních prostor

RAS – klimatizace pro byty, kanceláře a rodinné domy

INVERTER – chlazení, chlazení / topení do – 15°C venkovní teploty, vhodné pro celoroční provoz

RAV – klimatizace pro kanceláře, obchody a serverovny

Toshiba jako záruka kvality bez kompromisu

Chcete-li skutečně kvalitní výrobek, poskytne Vám ho klimatizace Toshiba. Tento výrobce provádí neustálý technický výzkum, který je zaměřený na vývoj nových technologií. Pracuje na neustálé inovaci a převratné změny se stávájí běžným standardem. Toshiba se na kvalitu a zlepšování zaměřuje prvotně, a to ji odlišuje od ostatních výrobců klimatizačních zařízení. Výsledkem jsou spolehlivá, kvalitní a cenově příznivá zařízení.